ورود کاربر

عضویت بازیابی گذرواژه

دنبال کردن ما:

رادفان ، سوابق و اطلاعاتمجموعه رادفان از سال 1386 با هدف فعالیت در عرصه اطلاع رسانی، تجارت الکترونیک و حوزه های نرم افزاری پا به عرصه وجود نهاد. این مؤسسه با بهره گیری از نیروهای جوان، خلاق و با توکل بر اراده الهی در سال 1387 همگام با آغاز رشد روز افزون کاربرد اینترنت در دنیا، دپارتمان طراحی و برنامه نویسی وب خود را راه اندازی کرد.

در این گذار، چالش عمده ای پیش روی ما بود، چون می بایست کارهایی عرضه کنیم که در کنار کارهای دیگران از سراسر دنیا بر یک محمل قرار گیرند و بالطبع توقعات روز افزون مشتریان ما را برآورده سازد از این رو برآن شدیم تا با راه اندازی سرویسهای مرتبط با اینترنت به زبان فارسی، ضمن بهره گیری از فناوری روز و با تکیه بر تجربه و تخصص مدیران خود، افتخار ارایه طیف وسیعی از خدمات اینترنتی را از آن خود کنیم و با هدف توسعه این سرویس ها و به روز رسانی علمی آنها با شتاب بالایی به سمت آینده گام بر داریم .

در طراحی و ایجاد الگوریتم های پیشرفته بهینه سازی سایت، طراحی سایت تمام داینامیک و پرتال از نرم افزار “سما” به عنوان بهینه سازی وب سایت و سامانه مدیریت وب سایت و پورتال استفاده می نماید که متشکل از سامانه (ماژول) هایی است که کارفرما با توجه به نیازهای خود در طراحی سایت و بهینه سازی سایت یا پورتال، می تواند از آنها بهره مند گردد. علاوه بر خدمات طراحی وب سایت و بهینه سازی وب سایت٬ رادفان نماینده رسمی شرکت ها و سازمانهای معتبر عرضه کننده نام های اینترنتی (Domain) است. این شرکت با بهره گیری از تجربه چندین ساله خود در زمینه ثبت دامنه، همه تلاش خود را در جهت حفاظت از هویت اینترنتی مشتریان خود و عرضه خدمات با کیفیت به آنها معطوف کرده است.

شرکت رادفان خدمات هاست (Hosting) خود را در دو پهنه لینوکس و ویندوز ارائه می دهد و صاحب تجربیات ارزشمندی در ارائه خدمات هاست (Hosting) در این دو سیستم عامل می باشد. به علاوه این شرکت مشاور شرکت های بزرگ دیگر در خدمات میزبانی و برنامه های کاربردی آنها است.

بالا بردن کیفیت کارهای ارائه شده در چهارچوب استانداردهای حاکم در دنیا، امری نبود که به طور اتفاقی حاصل گردد. دیدگاه بلندمدت در تحقیق، تولید، عرضه و پشتیبانی از جمله نگرش راهبردی ما در کار است، نگرشی که به شهادت آنچه انجام گرفته است برای مجموعه رادفان تخصص و برای مشتریان آن رضایت را به همراه داشته است.

رادفــــــــــــان
راه حل های مجازی سازی و اتوماسیون

اطلاعات تماس


    پست الکترونیکی: روابط عمومی: info [at] radfan [dot] net
واحد فروش: sales[at] radfan [dot] net
واحد پشتیبانی هاستینگ: support [at] radfan [dot] net
واحد مالی: payment [at] radfan [dot] net

تلفن: 3520  3222  61  98+  ||  0952  600  215  1+

- در ضمن به اطلاع می رسد برای بهبود کیفیت پاسخ دهی کلیه مکالمات ضبط می گردد.

ساعات پاسخ دهی تلفنی:  روزهای شنبه تا چهارشنبه  10 الی 17:30
روز پنج شنبه 10 الی 14
جمعه و سایر تعطیلات 12 الی 17

تلفکس: 3520  3222  61  98+

نشانی: ایران، خوزستان، اهواز، خیابان سلمان فارسی، بین آزادگان و نظامی، روبروی پاساژ سلمان فارسی، ساختمان کارون،  طبقه سوم واحد 4

کد پستی: 6193985937

شرکت رادفان | طراحی وب سایت در اهواز
Rated 5/5 based on 15 reviews
پورتال مشتریان شرکت رادفان +98-61-32223520 info [at] radfan [dot] net