(Feb 11th) شنبه 23 بهمن 1395 قطع دوباره آب و برق در خوزستان

بدینوسیله به اطلاع کاربران محترم می‌رساند، به دلیل قطع مجدد آب و برق در استان خوزستان، و دسترسی بسیار محدود به اینترنت امروز شنبه مورخ ۲۳ بهمن ۱۳۹۵ امکان ارائه خدمات برای رادفان وجود ندارد. ... ادامه مطلب »

(Jul 4th) سه شنبه 13 تیر 1396 تخفیف‌های عید فطر

صدای پای عید می آید و دل مومن بر سر دو راهی آمدن عید رمضان و رفتن ماه رمضان بلا تکلیف است. از آمدن آن یک، دل شاد باشد یا از رفتن این یک محزون. عید فطر پاک ترین و عیدترین عیدهاست چرا که پاداش یک ماه ... ادامه مطلب »

(Jun 3rd) شنبه 13 خرداد 1396 امام خمینی (ره)

دست‌ها بالا می‌رود؛ بالاتر از تمام اندیشه‌های انسان. گویی افق را می‌کاود تا سپیده روشن امید را از فراسوی تاریک یأس در پهنه آسمان دل بگسترد. هنوز «خورشید» باقی است، در حاشیه آسمان، کناره ... ادامه مطلب »

(Mar 17th) جمعه 27 اسفند 1395 نوروز ۹۵ در کنار شما

یکسال دیگر در کنار شما گذشت، امیدواریم در سالی که گذشت قدردان اعتماد شما بوده باشیم و در سالی که پیش رو داریم، خدمات بهتری به شما ارایه دهیم. در ایام نوروز بخش پشتیبانی رادفان بصورت کامل فعال ... ادامه مطلب »

(Feb 1st) چهارشنبه 13 بهمن 1395 تخفیف ویژه سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی

فجر آزادی! خوش آمدی که آمدنت ، شرنگ مرگ به کام شاهان ریخت ، سلطه را به قبرستان سلطنت ‏سپرد ، کنگره‏های قصر استکبار را فروریخت. دهه فجر مبارککاربر گرامیسلامبه مناسبت سالگرد پیروزی انقلاب ... ادامه مطلب »

(Mar 17th) جمعه 27 اسفند 1395 رادفان در نوروز 1394

ضمن تبریک سال نو و با آرزوی بهنرین‌ها، برنامه کاری رادفان در ایام تعطیلات به شرح زیر می‌باشد: به اطلاع کلیه مشتریان گرامی میرساند که روال پشتیبانی در ایام نوروز، همانند روزهای عادی انجام ... ادامه مطلب »

(Dec 12th) سه شنبه 21 آذر 1396 کسب نماد دائم دو ستاره توسط رادفان

نماد اعتماد الکترونیکی نشانه ای است که از وزارت صنعت، معدن و تجارت ایران، به عنوان تاییدیه صلاحیت به فروشگاه‌های اینترنتی داده می‌شود. در حال حاضر نماد دائم دوستاره بالاترین سطح آن است و ... ادامه مطلب »

(Oct 20th) جمعه 28 مهر 1396 تغییر شماره تماس شرکت رادفان

به اطلاع کاربران محترم شرکت رادفان می‌رسانیم، در راستای اجرای ملی طرح همانند سازی کد‌ (پیش‌شماره)های تلفن ثابت در استان‌های کشور، از تاریخ سوم آبان ماه ۱۳۹۳پیش‌شماره اهواز از ... ادامه مطلب »

(Sep 8th) جمعه 17 شهریور 1396 گارانتی بازگشت وجه در سرورها

به اطلاع مشترکین گرامی میرساند که از این پس برخی از سرورهای ارایه شده توسط رادفان دارای گارانتی بازگشت وجه به شرح زیر خواهند بود: سرورهای مجازی ایران دارای ۱۵روز گارانتی بازگشت وجه ... ادامه مطلب »

(Aug 27th) یکشنبه 5 شهریور 1396 تمدید دامنه‌های CO

براساس اطلاعیه دریافتی از شرکت Resello دامنه‌های CO پس از انقضا قابل تمدید نخواهند بود. بر همین اساس، نیاز است که مشترکین محترم در صورت نیاز به تمدید دامنه‌های CO پیش از انقضا اقدام ... ادامه مطلب »